Dövme Silme | Yonca Güzellik Salonu | Eskişehir Dövme Silme | Eskişehir Buz Lazer Epilasyon
MENÜ

Dövme Silme

Lazerle Dövme Silme, istenmeyen dövmelerden kurtulmanın en etkili ve güvenli yollarından biridir. Yonca Güzellik Salonu olarak, Eskişehir dövme sildirme konusunda uzmanlaşmış bir ekip ve son teknoloji ekipmanlarla hizmetinizdeyiz. Lazerle dövme silme işlemimizde, dövmenin cilt altındaki pigmentlerini parçalayarak doğal olarak vücudunuzdan atılmasını sağlamaktayız.

Dövme silme işleminde, lazer ışığı cilt üzerindeki dövme pigmentlerine yoğunlaşır. Bu ışık enerjisi, dövme pigmentlerini parçalayarak küçük parçalara dönüştürür. Vücudunuzun doğal süreci, bu parçaları zamanla emerek atmasını sağlar. Artık istemediğiniz dövmeler veya hayalinizdeki gibi olmayan tüm dövmeleriniz lazer işlemimizle silinebilmektedir.

Her dövme sildirme seansı sonunda dövmedeki pigmentlerin azaldığını ve ciltteki dövme deseninin solmaya başladığını görebilirsiniz. Düzenli olarak seanslarınızı sürdürdüğünüz sürece istemediğiniz dövmelerden de kolay şekilde kurtulabilirsiniz.

Yonca Güzellik Salonu olarak, en son teknolojide lazer ekipmanlarını kullanarak en iyi dövme silme hizmetini sunuyoruz. Siz de artık görmek istemediğiniz dövmelerden kurtulmak için randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım