Yonca Güzellik Salonu | Eskişehir Dövme Silme | Eskişehir Buz Lazer Epilasyon
MENÜ

Hizmetlerimiz

Lazer Epilasyon (Diode Buz Lazer)

Buz Lazer Epilasyon, çağın en gelişmiş teknolojilerinden biridir ve istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak isteyenler için mükemmel bir çözümdür. Yenilikçi buz lazer teknolojisi, diğer geleneksel epilasyon yöntemlerine göre daha hızlı, etkili ve ağrısız sonuçlar sunar. Yonca Güzellik Salonu Eskişehir lazer epilasyon merkezi olarak etkisi kanıtlanan cihazı ile %100 memnuniyet garantili lazer uygulamaları yapmaktadır.

Dövme Silme

Lazerle Dövme Silme, istenmeyen dövmelerden kurtulmanın en etkili ve güvenli yollarından biridir. Yonca Güzellik Salonu olarak, Eskişehir dövme sildirme konusunda uzmanlaşmış bir ekip ve son teknoloji ekipmanlarla hizmetinizdeyiz. Lazerle dövme silme işlemimizde, dövmenin cilt altındaki pigmentlerini parçalayarak doğal olarak vücudunuzdan atılmasını sağlamaktayız.

G5 Masaj

Yonca Güzellik Salonu olarak, G5 Masajı hizmetimizle size sıkı, şekilli bir vücut ve istediğiniz bölgelerde incelme sağlama konusunda yardımcı oluyoruz. Gelişmiş G5 masaj cihazı ve uzmanlaşmış ekibimizle en iyi sonuçları elde etmenizi sağlıyoruz.

Cilt Bakım

Yonca Güzellik Salonu olarak, cilt sağlığınızı ve güzelliğinizi korumak için özel olarak tasarlanmış bir dizi cilt bakımı hizmeti sunuyoruz. Uzman estetisyenlerimiz, cilt tipinizi ve ihtiyaçlarını değerlendirerek size en uygun bakım planını belirleyerek uygulama yapmaktadır. Eskişehir cilt bakımı hizmetlerimizde, cildinizi temizlemek, nemlendirmek, gençleştirmek ve parlaklık kazandırmak için özel olarak formüle edilmiş ürünler ve teknikler içermektedir.

PRP Cilt Bakım

Eskişehir cilt bakım merkezleri arasında hizmetleri ile ön plana çıkan Yonca Güzellik Salonu, PRP bakımı konusunda sizlere yardımcı olur.

Dudak Dolgusu

Yonca Güzellik Salonu olarak dudak bölgesinde daha dolgun, genç ve güzel bir görünüm için uzman hekim ile dolgu işlemi gerçekleştirmekteyiz. Yüzün en dikkat çekici noktalarından biri olan dudaklarda daha estetik bir görünüm dolgu işlemi ile kolayca yakalanabilmektedir.

Gençlik Aşısı

Cildinizden yılların izlerini silmeye Yonca Güzellik Salonu’na bekliyoruz. Uzman hekim ile cildinizi ihtiyacı olan vitamin ve minerallere, neme ulaştırıyoruz.

Mezoterapi

Cildinizden, saçlarınızdan yaşlanmanın izlerini mezoterapi ile siliyoruz. Mezoterapi, cildinizi besleyerek sorunlarınızla savaşır.

Mezoterapi sayesinde cildiniz kaybettiği elastikiyetini kazanırken, kolajen salgılanır. Cildinizdeki lekelerle saçlarınızdaki dökülme sorunuyla mezoterapi ile başa çıkabilirsiniz.

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım