Yonca Güzellik Salonu | Eskişehir Dövme Silme | Eskişehir Buz Lazer Epilasyon
MENÜ

Hakkımızda

Güzelliğiniz ve ışıltınız Yonca Güzellik Salonu'na emanet. Her zaman ışıldamak için cildinizi profesyonel ellere emanet edin.

Yonca Güzellik Salonu, kendi şımartmak isteyen tüm kadınlara baştan ayağa güzellik ve bakım hizmetleri sunmaktadır. Uzman estetisyen kadromuz, sektörün öncüsü markalardan cihazlarımızla güzellik teknolojilerini Eskişehir’e ulaştırmaktayız.

Eskişehir güzellik merkezi denince yıllardır ilk akla gelen isimlerden biri olarak tüm uygulamalarımızda hijyeni en ön plana koyup yüzlerce kadına güzelliğini ortaya çıkarmasında yardım ettik. Tamamı onaylı cihazlarımız, eğitimli ve deneyimli estetisyenlerimizle A kalite güzellik hizmetleri sunmaktayız.

Salonumuzda tüm güzellik teknolojileri yakından takip edilmekte, danışanlarımıza en doğru şekilde uygulanmaktadır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi her zaman en üst seviyede tutarak, yenilikçi ve kaliteli hizmetler sunmaktayız. Profesyonel ekibimizle birlikte, güzellik ve bakım alanında ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız.

Yüz, cilt, saç, tırnak ve vücut bakımı gibi birçok alanda uzmanlaşmış ekibimiz, ihtiyaçlarınıza uygun özel çözümler sunar. Buz lazer epilasyondan dövme silmeye, bölgesel incelmede kalıcı ojeye cilt bakımına kadar tepeden tırnağa bakım için sizleri de salonumuza bekliyoruz…

Bizimle birlikte geçirdiğiniz her deneyimde, kendinizi özel ve değerli hissetmenizi hedefliyoruz. Sıcak ve samimi bir ortamda, rahatlama ve yenilenme hissini yaşamanız için her ayrıntıyı düşünüyoruz. Güzellik ihtiyaçlarınızı karşılamak ve beklentilerinizi aşmak için özelleştirilmiş hizmetler sunarak size kişisel bir dokunuş sağlıyoruz.

MİSYONUMUZ

Konforunuz için her ayrıntısı özenle hazırlanan, son  teknolojiye sahip cihazlarla donatılan salonumuzda her konuğumuzu hak ettiği değere ulaştırmaktır.

VİZYONUMUZ

Yonca Güzellik Salonu olarak başarımızla güzellik sektöründe önce olmak, lider marka olarak zirveye oturmaktır.

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım